2. kolo M-VSO - Poprad - 18.5.2024

Dievčatá:

Buocová - 100Z - 2.miesto

Slováková - najlepšie umiestnenie 200P - 5. miesto

Mervová - najlepšie umiestnenie - 200PP - 9.miesto

Okošová - najlepšie umiestnenie - 100M - 8.miesto

Sabolova - najlepšie umiestnenie - 100M - 9.miesto

Schneiderova - najlepšie umiestnenie - 100M - 11.miesto

Chlapci:

Tóht - 200VS - 1.miesto, 100Z , 100M, 200PP 2.miesto

Sopko - 100Z, 50M - 1.miesto

Sciranka - 50M , 100M - 1.miesto

Halás - 200VS, 200P - 2.miesto

Gubáč - 100M - 3.miesto

Baran - 100M - 2.miesto

Pavlík - 200P , 200PP  - 3.miesto

Chovan - najlepšie umiestnenie - 200VS, 200P, 200PP - 6. miesto

Lukáč - najlepšie umiestnenie - 200P - 7. miesto

Ziman - najlepšie umiestnenie - 200P a 100Z 9.miesto

Všetkým plavcom gratulujeme a tešíme sa aj z osobných rekordov.


Vienna International Swim Meet ´24 - 09.05.-12.05.2024

Sopko - 50Z - A finále - 5. miesto, 200Z - B finále - 10.miesto, 100Z - B finále - 12. miesto, 50VS - 24.miesto

Krajňáková - 50VS - B finále - 4.miesto, 200 VS A finále - 6.miesto, 100VS  - B finále - 2.miesto



1. kolo M-VSO - Poprad - 4.5.2024







Dievčatá:

Krajňáková - 50VS , 400PP  - 1.miesto, 200Z - 2.miesto

Daňová - 100P , 400PP - 1.miesto

Slováková - 100P - 100P - 2.miesto

Mervová - najlepšie umiestnenie - 100P - 7.miesto

Okošová - najlepšie umiestnenie - 50 a 100VS, 100P - 7.miesto

Sabolová - najlepšie umiestnenie - 200Z-  12. miesto

Chlapci:

Tóht - 50 a 100VS , 200Z , 200M - 1.miesto

Sopko - 100VS - 1.miesto, 50VS , 200Z , 200M - 2.miesto

Halás - 50 a 100P , 400PP - 2.miesto, 50VS - 3.miesto

Gubac - 200M - 1.miesto

Pavlik - 50P - 3.miesto

Chovan - najlepšie umiestnenie - 200Z - 5. miesto

Iľko - najlepšie umiestnenie 50VS - 11.miesto

Námešpetra - najlepšie umiestnenie 100P - 14. miesto

Šimko - najlepšie umiestnenie 50 a 100VS - 10. miesto

Strelec - najlepšie umiestnenie 200Z - 7. miesto

Ziman - najlepšie umiestnenie 100P - 9. miesto

Všetkým plavcom gratulujeme a tešíme sa aj z osobných rekordov.


CENA POPRADU A MEMORIÁL FILIPA LUTZA 9.-21.4.2024





Krajňáková - 100 VS, 200VS - 1.miesto, 50VS - 2.miesto, 50M - 3.miesto

Daňová - 50P, 100P - 1.miesto, 200P finále open 3.miesto

Sopko - 50Z, 200Z - 1.miesto,  100Z a 50M - 2.miesto

Baran - najlepšie umiestnenie 200M - 5. miesto

Gubáč - najlepšie umiestnenie 50M - 10. miesto

Haláš - najlepšie umiestnenie 100VS, 50P, 100P - 5. miesto

Pavlík - najlepšie umiestnenie 50P a 100P - 4. miesto

Polák - najlepšie umiestnenie 100P a 100M 14. miesto

Sabol - najlepšie umiestnenie 100P 21. miesto

Strelec - najlepšie umiestnenie 100Z 19. miesto

Sabolová - najlepšie umiestnenie 50M - 25. miesto

Štafeta 4x50VS mix - 3.miesto, Štafeta 4x50PP -  mix 4. miesto

Gratulujeme aj k novým osobným rekordom


Ocenenie "Prešovského Samosprávneho Kraja" za rok 2023 JAN SCIRANKA 

"Najväčší talent PSK do 15 rokov"

Gratulujeme a tešíme z takýchto ocenení


Jarná cena Žiliny 22-24.3.2024

Kategória muži:

Jan Scirnaka  - 50VS 1 .miesto, splnil B-limit na majstrovstva Európy juniorov 100VS 2.miesto, 50M 2.miesto, splnil B-limit na majstrovstva Európy juniorov, 100 M - 2.miesto

Kategória ženy:

Kristina Krajňákova -  200VS  - 1.miesto, 100VS - 2.miesto

Kategória 13-14 ročných:

Noemi Daňová - 50Pa 200P, 1.miesto, splnila limity do reprezentácie SR, 100P - 2.miesto
Ema Slováková - najlepšie 4. miesto - 50PPeter 

Baran - najlepšie 9. miesto - 100M

Adam Gubáč - najlepšie 18. miesto - 200P

Martin Halás - najlepšie 11. miesto - 200P

Matthew Lee Pavlík - najlepšie 12. miesto - 50P

Thomas Polák - najlepšie 27. miesto - 200P

Gratulujem a tešíme sa aj z osobných rekordov.


Cena mesta Humenné - 16.3.2024

Pohár mesta Humenné za najlepší bodový výkon, tak ako v roku 2023 získali plavci z nášho plaveckého klubu Diamond Swimming Club Prešov - Ján Sciranka a Kristína Krajňáková

Medalisti:

Baran - 50M - 2.miesto

Halás - 50VS a 100P, 50P  - 2.miesto a 100PP - 3. miesto

Sciranka - 50 a 100VS, 50 a 100M, 100PP - 1.miesto

Buocová - 50Z - 2.miesto

Daňová - 50 a 100P  - 1.miesto, 100 a 200PP - 2.miesto

Kranjáková - 50 a 100VS, 50 a 100M , 100 a 200PP - 1. miesto

Gratulujeme k medailovým umiestneniam a aj k osobným rekordom všetkých plavcov Diamond Swimming Club Prešov


Arena Grand Prix Puchar Polski 9.-10.3.2023


Jan Scirnaka 50M - splnil B-limit na Majstrovstva Europy juniorov - Litva, 50 VS zaostal za B- limitom 0.08s, 100M a 100VS zaostal za B-limitom 1s. V každej plaveckej disciplíne si zlepšil svoje osobne rekordy

Noemi Danova100P - splnila limit do reprezentácie SR. V každej plaveckej disciplíne si zlepšila svoje osobne rekordy
Gratulujeme a tešíme sa z krásnej zahraničnej reprezentácie nášho plaveckého klubu Diamond Swimming Club Prešov


Jarné M-VSO - dlhé trate 50m bazén Poprad

Martin Toth - 400VS, 800VS - 1. miesto

Peter Baran - 400VS, 800VS - 3. miesto

Patrik Chovan - 800VS - 3. miesto

Ďalší naši plavci si vytvorili osobne rekordy na 400VS alebo 800VS. Všetkým plavcom GRATULUJEME a ďakujeme za vzornú reprezentáciu nášho plaveckého klubu Diamond Swimming Club Prešov.


Majstrovstvá SR juniorov a seniorov - 15.-17.12.2023 - Šamorín


Ján Sciranka - majster SR 50VS, 100VS striebro, 50 M striebro

Kristína Krajňáková - 100VS striebro, 200VS bronz

Saumel Daniel - 50Z striebro

Matthew Lee Pavlík - najlepšie 5. miesto - 50P

Branislav Sopko - najlepšie 6. miesto - 200Z

Martin Halás - najlepšie 8. miesto - 200P

Peter Komka - najlepšie 27. miesto - 200P

Laura Petrušová - najlepšie 21 . miesto - 50P

GRATULUJEME!!!



Majstrovstvá SR starších žiakov - 8.-10.12.2023 - SNV

Noemi Daňová - majsterka SR 100P a 200P

Thomas Polák - najlepšie 9. miesto - 200M

Lukáš Strelec - najlepšie 11.miesto - 200M

GRATULUJEME


Majstrovstvá SR mladších žiakov - 1.-3.12.2023 - Dolný Kubín

Peter Baran - najlepšie 7. miesto - 100 m motýlik

Alexandra Buocová - najlepšie 8.miesto - 100 m znak

Ema Slováková - najlepšie 14. miesto - 100 m prsia

GRATULUJEME


2. kolo M-VSO Humenné - 11.11.2023

Baran 1x zlato

Halás 1x striebro

Komka 1x zlato, 3x striebro

Polák 1x striebro

Tysiachnyi 2x zlato, 1x striebro

Krajňáková 4x zlato

Buocová 1x zlato

Daňová 1x zlato, 1x bronz

Petrušová 2x zlato, 2x striebro

Spolu 12x, 8x, 1x= 21 medalii, Gratulujem


Cena PK Humenne - 28.10.2023

Scirnaka a Krajňáková - získali poháre za najlepšie bodové výkony 

Sciranka - 4x zlato, 1x striebro

Toth - 5x zlato, 1x striebro

Daniel - 2x zlato, 3x striebro

Tysiachnyi - 2x zlato, 2x striebro, 1x zlato

Baran - 2x zlato, 1x striebro, 1x bronz

Nikulin - 1x zlato, 2x striebro

Pavlik - 2x striebro

Chovan - 1x striebro, 1x bronz

Halás - 2x bronz

Polák - 2x bronz

Krajňáková - 4x zlato

Umanska - 2x zlato, 2x striebro

Daňová - 2x, zlato, 1x striebro

Slováková - 1x zlato, 1x striebro, 2x bronz

Benčová - 1x striebro, 1x bronz

Spolu 25x, 17x, 11x= 53 medalii, 

Gratulujem Ďakujem aj všetkým ostatným plavcom, ktorí vzorne reprezentovali náš klub a posúvajú svoje osobne výkony stále k lepším výsledkom


1. kolo M-VSO Spišská Nová Ves - 14.10.2023

Sopko 4x zlato

Nikulin 2x zlato, 1x bronz

Sciranka 2x zlato, 2x striebro, 1x bronz

Tysiachnyi 2x zlato, 1x striebro

Polák 1x zlato

Krajňáková 3x zlato

Petrušová 2x zlato, 1x striebro, 1x bronz

Daňová 1x zlato, 3x striebro

Daniel 2x striebro, 1x bronz

Buocová 1x striebro

Strelec 1x striebro

Schutz 2x bronz

Gubač 1x bronz

Pavlík 1x bronz

Spolu 35 medailí, Gratulujem

Ďakujem aj všetkým ostatným plavcom, ktorí vzorne reprezentovali náš klub DSCPR a posúvajú svoje osobné výkony stále k lepším výsledkom


Pohár olympijský nádejí - Poprad

Daňova - zlato 100P , striebro 100Z , bronz 200PP , 100VS, Víťazka kombinácie 100m 12-13. ročných

Toth - zlato 100Z ,  striebro 50Z a 50M , 2.miesto v kombinácii 50 m 9-10. ročných

Daniel - striebro 50Z a 100Z 

Sciranka - striebro 50M 

Pavlik - bronz 50 P 

Polak - bronz 100M a 200PP , Víťaz kombinácie 100m 13-14. ročných

Slovakova - bronz 100P 

Gubac - 2. miesto v kombinácii 100m 13-14. ročných

Halas - 3. miesto v kombinácii 100m 15-16. ročných


Letné M-SR starších žiakov 2023

Noemi Daňová - 2x majsterka Slovenskej republiky

Thomas Polák - najlepšie 9. miesto

Adam Gubáč - najlepšie 20. miesto

Marína Zapotoková - najlepšie 24. miesto



Letné M-SR mladších žiakov 2023

Emka Slováková - najlepšie 8. miesto

Alexandra Buocová - najlepšie 13. miesto

Peter Baran - najlepšie 26. miesto


Letné M-SR juniorov a open 2023

Ján Sciranka - majster Slovenskej republiky na 50 VS, 1x  striebro

Kristína Krajňáková - 2x striebro, 2x bronz

Daniel Samuel - 2x striebro, 1x bronz

Branislav Sopko - najlepšie 5.miesto

Martin Halás - najlepšie 9. miesto

Matthew Lee Pavlík - najlepšie 12. miesto

Laura Petrušová - najlepšie 18. miesto

Peter Komka - najlepšie 22. miesto


Zimné M-SR juniorov a seniorov - open

Kristína Krajňáková - 1xzlato, 3xstriebro, 1xbronz

Branislav Sopko - 2xbronz

Adam Hromják - najlepšie 27.miesto

Peter Komka - najlepšie 5.miesto

Ján Sciranka - najlepšie 13.miesto

Laura Petrušová - najlepšie 12.miesto


Zimné M-SR starších žiakov - SNV

Ján Sciranka 5xzlato, 1xstriebro, 2xbronz

Martin Halás - najlepšie 8.miesto

Thomas Polák - najlepšie 6.miesto

Noemi Daňová - najlepšie 5.miesto


Letné M-SR juniorov a seniorov - PP

Kristína Krajňáková - 3xbronz

Laura Petrušová - najlepšie umiestnenie 18. miesto 50m prsia

Adam Hromják - najlepšie umiestnenie 28. miesto 50m prsia

Letné M-SR žiakov - BB

Ján Sciranka - 6xzlato, 2x striebro, 2xbronz

Martin Halás - najlepšie umiestnenie 5.miesto 200 m prsia



Ďalšie úspechy našich plavcov na Orca Cup v Bratislave

5.miesto - Pohár Bratislavského samosprávneho kraja


6x  zlato

6x striebro

4x bronz

GRATULUJEME!!!


Preteky VSO v Košiciach

9.4.2022 sa konali preteky VSO v Košiciach, kde náš klub získal 37 medailí:

18x zlato

14x striebro

5x bronz

GRATULUJEME!!!


Majstrovstvá Slovenskej republiky - Šamorín 1.-3.4.2022

Ján Sciranka - 8x majster SR

zlato

50m voľný spôsob - 24.96
100m voľný spôsob - 55.67
200m voľný spôsob žiaci - 2:03.07
100m znak - 1:03.11
200m znak - 2:16.29
100m motýlik - 1:01.09
200m motýlik - 2:22.11
200m polohové preteky 2:20.23

striebro

400m voľný spôsob - 4:35.29
100m polohové preteky - 1:04.75



!!!Gratulujeme!!!